Жан Пол Готие обяви, че прави последното си ревю
Френският моделиер Жан Пол Готие съобщи, че идното му фешън ревю ще е последно. Той написа това на туитър акаунта си.
" Каня ви да отпразнувате 50-годишнината от началото на моята кариера в спектакъл Шатле на 22 януари... Искам и да споделя нещо: това ще е моето последно дефиле " От кутюр ", моето Gaultier Paris Show ", споделя моделиерът във видео, на което се вижда по какъв начин седи на диван с телефон в ръка.
Както отбелязва моделиерът, работата му в областта на високата мода ще продължи. Той създава и нова идея, за която ще опише в детайли в близко време, написа Блиц.
Ревюто на френския моделиер ще се състои в границите на Седмицата на модата, която се открива в Париж на 20 януари. Там ще бъдат показани работите на над 30 фешън къщи и дизайнери, които ще покажат своите сбирки пролет - лято 2020 година и ще опишат какви ще са трендовете за идващия сезон.
Жан Пол Готие основава стилната си къща през 1982 година. Той си е сътрудничил с такива звезди като Мадона, Кайли Миноуг, Милене Фармер, а също и с режисьорите Педро Амолдовар и Люк Бесон.
През 2014 година той разгласи, че закрива линията си за готово облекло и последното й ревю бе още веднъж на Седмицата на модата в Париж.
Jean Paul Gaultier ✔ @JPGaultier
This show celebrating 50 years of my career will also be my last. But rest assured Haute Couture will continue with a new concept.
3,134
6:23 PM - Jan 17, 2020
Twitter Ads info and privacy
1,056 people are talking about this
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!
Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!
За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
--> --> --> --> рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
Източник: petel.bg
КОМЕНТАРИ




